ALPSKÉ TÚRY - VÝSTUPY NA ČTYŘTISÍCOVKY

Máte svůj vysněný kopec, ale netroufáte si na něj? Vše je možné a rádi vám při tom pomůžeme. Tyto náročné výstupy na čtyřtisícovky Alp vyžadují znalost pohybu po ledovci a práci s lanem. Naučte se to s námi a vystoupejte s námi na Mont Blanc, Matterhorn, Großglockner, Vysoké Tatry, Grand Paradiso... Výhledy a atmosféra hor stojí opravdu za to!

VÍCEDÉLKOVÉ LEZENÍ V ALPÁCH

Jestliže vám učaroval svět vertikál a začátky lezení již máte za sebou, je třeba jít dál. Čeká na vás svět vysokých skalních stěn s nezapomenutelnou atmosférou. Chamonix, Tre Cime, Wilder Kaiser, nebo Ratikon - to jsou místa, kde se psala historie lezení a kam se i vy můžete vydat zdolávat obtíže krásných stěn. Bez lidí, jen vy a skála!

KURZY LEZENÍ NA PÍSKU

Vyzkoušejte si pískovcové lezení a uvidíte, že si ho zamilujete. Naučte se všem dovednostem jako je správné jištění, slaňování, cvakání expresek, správnému lezeckému pohybu na skále, poradím vám také jak vybrat správné lezecké vybavení a přitom společně vylezeme na pískovcové věže v Labském údolí. Lezení je životní styl!

LEZENÍ, VIA FERRATY, CANYONING ARCO A OKOLÍ

Počasí u nás už není příliš nakloněno lezení, ale to neznamená že musíte pověsit lezečky na věšák. Ideální možností jak začít lezeckou sezonu o trochu dřív nebo si jí naopak prodloužit je návštěva Arca v Itálii, mekky nejen sportovního, ale také "vícedélkového" lezení v Itálii. Tato oblast skýtá možnosti dalších outdoor aktivit jako jsou via ferraty a canyoning.

VIA FERRATY DOMA I V ZAHRANIČÍ

Zajištěné cesty vám umožní proniknout do světa vertikál, i přesto že nejste horolezci. Základem ale je, naučit se správnému pohybu po via ferratě, a jak bezpečně používat via ferratové vybavení. Začněte u nás doma na via ferratě Pastýřská stěna. Pokud už jste zkušený, vyzkoušejte jednou z nejznámějších klasických via ferrat v Evropě - Via delle Bocchette.

JEDEN DEN V ČESKÉM ŠVÝCARSKU - lezení, via ferrata

Prožijte jeden den ve vertikálách v Českém Švýcarsku. Nejprve společně vylezeme via ferratu Pastýřská stěna v Děčíne a poté všechny zkušenosti posuneme ještě výš na nějaké pěkné věži v okolí. Za jeden den se tak naučíte nejen správný pohyb na via ferratě, ale také základní lezeckou metodiku. To vše s bonusem krásných výhledů do kraje.

KURZY LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Líbí se vám lezení a chtěli byste si ho zkusit? Nebo už jste profík a chtěli byste své lezecké dovednosti posunout do velkých stěn? Pak se mrkněte na nabídku mých lezeckých kurzů na umělé stěně, třeba se vám trefím do noty. Do velkých stěn i na sportovky se je potřeba naučit správně zásady bezpečného lezení.