LAVINOVÉ KURZY KRKONOŠE, KRUŠNÉ HORY

Pohyb v horách skýtá nejen radosti, ale i mnohá nebezpečí. Zvláště v zimním období je to především lavinové nebezpečí. Na tomto kurzu se naučíte vyhodnotit lavinového nebezpečí, pracovat s pípákem - lavinovým vyhledávačem a naučíte se pohybu v lavinovém terénu. Také si vyzkoušíme základy záchrany v lavinách.

SKIALPOVÉ KURZY KRKONOŠE, KRUŠNÉ HORY

K tomu, aby byly vaše výlety do zasněžených hor co nejbezpečnější vám pomohou tyto skialpové kurzy. Na tomto kurzu se seznámíte se skialpovým vybavením, v terénu si osvojíte správný pohyb při výstup a také bezpečnou techniku sjezdu. Nevynecháme ani lavinovou bezpečnost a jak správně všechno lavinové vybavení používat.

FREERIDOVÉ KURZY - POWDER HUNTERS

Po kolena v prašanu a bílé pláně s vašim podpisem. Tak přesně o tom to je. Kurz pro všechny, kterým je těsno na sjezdovkách a láká je jízda ve volném terénu. Než však opustíte bezpečí sjezdovky, je třeba naučit se zásadám bezpečného pohybu ve volném terénu, správně vyhodnotit lavinovou situaci a osvojit si práci s lavinovým vybavením.

SKIALPOVÉ TÚRY - SKIALPOVÉ PŘECHODY

Pro nadšence "chlupatých lyží" máme na letošní sezonu připravenou pestrou nabídku skialpových túr a skialpových přechodů. Vyražte s námi do Alp, nebo do Vysokých Tater a vychutnejte si krásu hor a jízdu v prašanu. To ticho hor je nakažlivé, uvidíte, a až zkusíte přechody jako Houte Route, Hoch Tyrol, nebo třídenní přechod Vysokých Tater, budete lapeni.

SKIALPY 4000

Výš už to snad ani nejde, tedy aspoň v Evropě ne. Není nad to, dívat se na svět z vrcholu zasněženého kopce. A proč ne rovnou z alpské čtyřtisícovky a rovnou také na skialpech. Odměnou vám budou parádní sjezdy. Na všech mých akcích kladu především důraz na bezpečnost a individuální přístup. Proto termíny ladíme dle počasí a sněhových podmínek.

KURZY LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Líbí se vám lezení a chtěli byste si ho zkusit? Nebo už jste profík a chtěli byste své lezecké dovednosti posunout do velkých stěn? Pak se mrkněte na nabídku mých lezeckých kurzů na umělé stěně, třeba se vám trefím do noty. Do velkých stěn i na sportovky se je potřeba naučit správně zásady bezpečného lezení.